Pietro Vitalini
Pietro VitaliniPrezident a Zakladatel
Pietro Vitalini se narodil v Bormiu v roce 1967 a ve velmi mladém věku se dostal do světa lyžování: ve skutečnosti ve věku pouhých 14 let vyhrál italské mistrovství, což bylo vítězství, které ho vystibostilo jako atleta na vysoké úrovni. Je to začátek dlouhé a úspěšné kariéry po boku šampionů, jako jsou Alberto Tomba a Deborah Compagnoni.

V roce 1995 Pietro Vitalini zázračně přežil zničující pád během závodu Světového poháru v Kitzbuhelu, který získal přezdívku „Alitalia“: je to rok největší slávy a úspěchu. Po několika letech jako profesionál ve Spojených státech a jako sportovní komentátor pro televizi ve Švýcarsku se Pietro Vitalini stává podnikatelem a zastává VITALINI PERFORMANCE SKIWEAR: otevřením této kapitoly svého života Pietro obnovil svůj závazek ve světě lyžování a sportu a získal nová ocenění a úspěchy i jako podnikatel.